Fotele wypoczynkowe FALTO są wyjątkowe w formie, fascynujące w działaniu.

po całodziennym stresie znajdziesz w nich to co najważniejsze: relax i odprężenie. To główna ale nie jedyna właściwość.

FALTO poprzeczkę zawiesił wysoko: jedyna tego typu konstrukcja z inteligentnym wyposażeniem, otwiera przed użytkownikiem ogrom funkcji i możliwości aktywnego spędzania czasu nie tylko wieczorową porą. To udana próba sprostania wyzwaniom nowych czasów bycia “online”.

Funkcjonalność zamknięta w lekkiej ponadczasowej formie. To gwarancja poczucia lekkości, to bliskość nieważkości

Zastosowanie  trzech niezależnie od siebie, ruchomych  wokół osi poprzecznej siedzisk i oparć umożliwia przyjęcie i utrzymanie sylwetki  odciążonej, ergonomicznie podpartej we wszystkich wrażliwych  strefach naszego aparatu ruchowego. Ruchomość ta gwarantuje, również ich ciągłe dopasowywanie się przy każdej zmianie pozycji, co  jest warunkiem   aktywnego siedzenia.

Elastyczna konstrukcja to przede wszystkim płozy gwarantujące ruch w przestrzeni, to powrót do korzeni, to kolyska człowieka.

Regulacja kąta pochylenia oparcia umożliwia przyjęcie  pozycji wyprostowanych jak i leżących.

Tu znajduje swoje zastosowanie  taborek, z funkcją synchronicznego bujania się dopasowanego do ruchomości Fotela, oraz z ruchomą wokół osi poprzecznej poduszką. Alternatywnie swoje zastosowanie znajduje zintegrowany podnóżek.

Opcją na miarę czasów jest Tablet jako między innymi stolik komputerowy, który może służyć wszechstronnie zarówno dla tych którzy godzinami są w “sieci”, jak i tych którzy wolą czytac tradycyjnie książki. Regulacja wysokości, głębokości oraz kąta pochylenia jest tu gwarancją stuprocentowej ergonomii.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

Forma która jest  podporządkowana funkcji: design w dobrej wierze, zawsze tam gdzie zdrowie użytkownika leży na szali wagi.

Dlatego również fotele  FALTO są wyważone, wagą ludzkiego zdrowia. To duże wyzwanie bo na szali również trwałość i ekologia znalazły swoje miejsce. Trudno jest dyskutować o smaku, każdy ma prawo mieć inny, tak jak i prawo wolnego wyboru. Po latach tak czy owak wygrywa komfort zdrowego siedzenia. FALTO ma ich już ponad trzydzieści. A przy tym wiele nagrod i wyroznien w “świecie mebli”. FALTO to rownież  a może przede wszystkim trwała solidna, rzemieślniczo wykonana konstrukcja, przy dotrzymaniu wierności regułom ekologii, wszędzie tam gdzie było to technologicznie do zrealizowania. 

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

Fotele Falto to również dowód na to że wielogodzinne siedzenie nie musi się skończyć sztywnością i bólami pleców, karku, głowy. Kluczem jest tu świadomość potrzeby aktywności oraz konieczność oderwania się od skostniałych nawyków. Częsta zmiana pozycji, aktywna praca nóg i ramion, uruchamia krążenie, ułatwia oddychanie, wspomaga trawienie, rozciąga mięśnie, odciążając stawy; odtwarza i dodaje pokaźny ładunek witalności.

Produkty z Kolekcji

Galaxy 10

od 7,300.00

Galaxy podnóżek

od 1,360.00

Galaxy Hocker 60

od 1,850.00

Galaxy Tablet 10

od 1,610.00

Galaxy 20

od 7,300.00
Jesteśmy firmą która od 30 lat stawia na wygodę i zdrowie naszych użytkowników. Jesteśmy specjalistami z branży fizjoterapii, co zapewnia nam odpowiednią bazę pod projektowanie krzeseł i foteli, które nie skupiają się jedynie na kształcie i materiałach, ale i również na zdrowiu użytkownika. My zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu, jednocześnie nie zapominając o designie i materiałach, dzięki czemu nasze produkty wyróżniają się na tle konkuręcji.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Chcesz być na bieżąco z  naszą ofertą, promocjami, nowościami z branży i nie tylko to newsletter jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy nam jedynie twój email i tylko tyle.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedIn
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram