Krzesła i fotele biurowe FALTO to połączenie ergonomii i nowoczesnej technologii biurowej, to połączenie formy i funkcji nieodzownej w biurowej codzienności.

to również klucz do wielogodzinnej efektywnej  pracy, przy zachowaniu reguły aktywnego siedzenia w połączeniu z fazami odpoczynku, do którego w swojej konstrukcji produkty FALTO stwarzają wyjątkowe możliwości.

Wyjątkowe rozwiązania ,  które odróżniają FALTO od klasycznych foteli biurowych.

Elastyczna konstrukcja to przede wszystkim ruch w przestrzeni, który gwarantują sprężynujące mechaniki, tu podobnie jak w przypadku płóz w krzesłach bujanych,  mechanizm kołyskowy, oznacza powrót do korzeni, do kołyski.

3D Plus, to trojdymensionalnie ruchome siedzisko i oparcie, krzesła FALTO dzięki tej właściwości gwarantują zarówno idealne podparcie wyprostowanej sylwetce, ale również jej dynamikę i aktywność: bo ruch to zdrowie.

Zmieniają się  okoliczności i warunki siedzenia czy też korzysta inny użytkownik: system “ to back” gwarantuje optymalne dopasowanie pozycji oparcia.

 Oparcie to komfort siedzenia: prostuje, odciąża, rozciąga;  mam jednak wybór i możliwość aktywnego siedzenia  bez opierania się, bo każda kolejna pozycja ma sens i poprawia koncentracje, przeciwdziała zmęczeniu. 

Zmęczenia jednak nie uniknie nawet największy tytan pracy. Tu pomocny jest oferowany opcjonalnie w modelach Dance 25, oraz seryjnie w TODO 60 zagłówek. Wyjątkowy bo zawieszony elastycznie poza oparciem i niezależnie od jego ruchomości. Tylko tak skonstruowany zagłówek , daje szansę optymalnego odprężenia z jednoczesnych rozciąganiem przykurczonych  po dłuższym siedzeniu partii mięśniowych pleców i klatki piersiowej.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

Forma która jest  podporządkowana funkcji: design w dobrej wierze, zawsze tam gdzie zdrowie użytkownika leży na szali wagi.

Dlatego krzesła biurowe  FALTO są podporządkowane w swojej formie wyzwaniom nowoczesnej ergonomii pracy. To duże wyzwanie bo na szali również trwałość i ekologia znalazły swoje miejsce. Trudno jest dyskutować o smaku, każdy ma prawo mieć inny, tak jak i prawo wolnego wyboru. Po latach tak czy owak wygrywa komfort zdrowego siedzenia. FALTO potwierdza to konsekwentnie od ponad trzydziestu lat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

FALTO to również dowód na to, że siedzenie, nawet wielogodzinne przed komputerem, może być przyjemnym elementem naszego życia.Tu potwierdza się zasada, że w zdrowym ciele mieszka zdrowy duch. Kluczem jest świadoma aktywność oraz konieczność oderwania się od skostniałych nawyków: tak jak na przykład zakładanie nogi na nogę lub ich wyciąganie z jednoczesnym zsuwaniem się z fotela. Trzymaj się prosto, inaczej: nie garb się, to raz, ruszaj ile się, to dwa, a pozytywne efekty wkrótce sprawią ci wiele satysfakcji, a przede wszystkim mniej dolegliwości.

Produkty z Kolekcji

Dance 25

od 4,975.00

ToDo 50

od 3,920.00

ToDo 60

od 4,745.00

Rytmo 35

od 2,137.00

Rytmo 45

od 2,137.00

Rytmo 55

od 2,925.00
Jesteśmy firmą która od 30 lat stawia na wygodę i zdrowie naszych użytkowników. Jesteśmy specjalistami z branży fizjoterapii, co zapewnia nam odpowiednią bazę pod projektowanie krzeseł i foteli, które nie skupiają się jedynie na kształcie i materiałach, ale i również na zdrowiu użytkownika. My zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu, jednocześnie nie zapominając o designie i materiałach, dzięki czemu nasze produkty wyróżniają się na tle konkuręcji.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Chcesz być na bieżąco z  naszą ofertą, promocjami, nowościami z branży i nie tylko to newsletter jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy nam jedynie twój email i tylko tyle.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedIn
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram