Krzesła FALTO to połączenie formy i funkcji w trwałym, solidnym wykonaniu.

to również coś na co dzień: poranek przy dobrej kawie i wieczorne biesiadowanie w gronie rodziny i przyjaciół.

Aktywność, dynamika, zdrowie, to wartości dodane naszej codzienności.

Funkcje które nadają formie sens
to wyzwanie któremu FALTO stawiło czoła, wyzwanie na dwudziesty pierwszy i kolejny wiek. Sztywne siedzisko, oparcie oraz cztery nogi już nie wystarczą.

Elastyczna konstrukcja to przede wszystkim płozy które inicjują ruch w przestrzeni, to powrót do korzeni, to kołyska człowieka.
3D Plus, to trójdymensionalnie ruchome siedzisko i oparcie
, krzesła FALTO dzięki tej właściwości gwarantują zarówno idealne podparcie wyprostowanej sylwetce, ale również jej dynamikę i aktywność: ruch to zdrowie.

Jeśli zmieniają się okoliczności i warunki siedzenia czy też użytkownik: system “ to back” zagwarantuje optymalne dopasowanie
pozycji oparcia. Oparcie to komfort siedzenia: prostuje, odciąża, rozciąga. Zawsze pozostaje nam jednak wybór i możliwość aktywnego siedzenia bez opierania się, a częsta zmiana pozycji ma sens: odpręża i jednocześnie mobilizuje nasz aparat ruchowy, nadaje naszej codzienności koloryt. Siedzenie nie musi być ”po prostu”, tak jak i życie nie powinno być nudne.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

Forma która jest podporządkowana funkcji: design w dobrej wierze, zawsze tam gdzie zdrowie użytkownika leży na szali wagi.

Dlatego krzesła FALTO są wyważone, bo waży się nasze zdrowie. To duże wyzwanie bo na szali również trwałość i ekologia znalazły swoje miejsce. Trudno jest dyskutować o smaku, każdy ma prawo mieć inny, tak jak i prawo wolnego wyboru. Po latach tak czy owak wygrywa komfort zdrowego siedzenia. FALTO ma ich już ponad trzydzieści. A przy tym wiele nagród i wyróżnień w “świecie mebli”. FALTO to również a może przede wszystkim trwała solidna, rzemieślniczo wykonana konstrukcja, przy dotrzymaniu wierności regułom ekologii, wszędzie tam gdzie było to technologicznie do zrealizowania.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

FALTO to również dowód na to że siedzenie może być przyjemnym elementem naszego życia, zgodnie z zasadą: w zdrowym ciele zdrowy duch. Kluczem jest tu świadomość potrzeby aktywności oraz konieczność oderwania się od skostniałych nawyków. Trzymaj się prosto, inaczej nie garb się to raz, ruszaj ile się to dwa, a efekty wkrótce sprawią ci wiele satysfakcji.

Produkty z Kolekcji

ToDo 15

od 3,780.00

ToDo 35

od 3,560.00

ToDo 45

od 4,745.00
Jesteśmy firmą która od 30 lat stawia na wygodę i zdrowie naszych użytkowników. Jesteśmy specjalistami z branży fizjoterapii, co zapewnia nam odpowiednią bazę pod projektowanie krzeseł i foteli, które nie skupiają się jedynie na kształcie i materiałach, ale i również na zdrowiu użytkownika. My zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu, jednocześnie nie zapominając o designie i materiałach, dzięki czemu nasze produkty wyróżniają się na tle konkuręcji.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Chcesz być na bieżąco z  naszą ofertą, promocjami, nowościami z branży i nie tylko to newsletter jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy nam jedynie twój email i tylko tyle.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedIn
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram