Stoły i pulpity

Krzesła FALTO to komfort zdrowego siedzenia, pasujące do nich stoły i pulpity to dodatkowy walor i krok w kierunku organizacji ergonomicznego miejsca pracy ale i odpoczynku we własnych czterech ścianach.

Pulpity z regulacja wysokości sa nie od dzisiaj istotnym elementem ergonomii. Nawet najzdrowsze siedzenie, wymaga jak najczęstszej aktywności, zmiana pozycji siedzącej na stojącą jest jednym z jej elementów. Ważne jest też ustawienie optymalnej wysokości blatu roboczego: zarówno siedząc jak i stojąc. To wszystko zapewnia komfort dysponowania Pulpitem NIRO.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

DUO, to dwa w jednym: dwa blaty stwarzają możliwość jednoczesnego wykorzystywania dodatkowej powierzchni, na książkę, nuty, gazetę, czy też do malowania. Tu możliwości są ogromne tym bardziej że do wyboru są różne kąty pochylenia. Sto procent ergonomii to również wspornik na postawienie nogi, siedząc i tym bardziej stojąc: szeroka “otwarta” pozycja to zdrowy nawyk.

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam

Lekkie w swojej konstrukcji krzesła TODO znajdą odpowiednie miejsce przy równie lekkim w swojej konstrukcji ale niezwykle stabilnym stole VARIO. VARIO bo oferuje wiele wariantów zarówno jeśli chodzi o dopasowanie rodzaju, czy też koloru drewna, jak również w zakresie rozwiązań ergonomicznych. Dopasowana do indywidualnych potrzeb wysokość: 73,75,77, a nawet 78 cm, to ważne bo statystycznie jesteśmy coraz więksi. Nieprzypadkowy jest również wałek u podstawy stołu: to idealne miejsce na wsparcie nogi, przy bujanym TODO, to kolejny plus w kierunku większej dynamiki siedzenia i jeszcze więcej radości dla całej rodziny.

Produkty z Kolekcji

Stół VARIO

od 11,200.00

Pulpit NIRO

od 7,150.00
Jesteśmy firmą która od 30 lat stawia na wygodę i zdrowie naszych użytkowników. Jesteśmy specjalistami z branży fizjoterapii, co zapewnia nam odpowiednią bazę pod projektowanie krzeseł i foteli, które nie skupiają się jedynie na kształcie i materiałach, ale i również na zdrowiu użytkownika. My zdrowie stawiamy na pierwszym miejscu, jednocześnie nie zapominając o designie i materiałach, dzięki czemu nasze produkty wyróżniają się na tle konkuręcji.

DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA

Chcesz być na bieżąco z  naszą ofertą, promocjami, nowościami z branży i nie tylko to newsletter jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Wystarczy nam jedynie twój email i tylko tyle.
Visit our FacebookVisit our InstagramVisit our LinkedIn
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram